ZJY51R5-2PL-01 TDK
  • Part Number: ZJY51R5-2PL-01
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CMC 2A 2LN 100 OHM TH
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • Available: 446
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ZJY51R5-2PL-01 TDK
    ZJY51R5-2PL-01 TDK
    ZJY51R5-2PL-01 is manufactured by TDK and is categorized in the Common Mode Chokes category. ZJY51R5-2PL-01 is described as CMC 2A 2LN 100 OHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"
    View
    Schroff
    POWER SUPPLY CODING KEY
    Schroff
    LED 3.2 GREEN
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT