YFF31PC1C474MT000N TDK
  • Part Number: YFF31PC1C474MT000N
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP FEEDTHRU 0.47UF 20% 16V 1206
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"