YFF31HC2A104MT000N TDK
  • Part Number: YFF31HC2A104MT000N
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP FEEDTHRU 0.1UF 20% 100V 1206
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM