YFF31HC1H153MT000N TDK
  • Part Number: YFF31HC1H153MT000N
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP FEEDTHRU 0.015UF 50V 1206
  • Category: Feed Through Capacitors
  • Status:
  • Available: 23,689
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP
    View
    Keystone Electronics
    COVER BATTERY HOLDER
    B B Battery
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM