YFF21SC1H222MT000N TDK
  • Part Number: YFF21SC1H222MT000N
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP FEEDTHRU 2200PF 20% 50V 0805
  • Category: Feed Through Capacitors
  • Status:
  • Available: 17,463
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM