YFF18SC1H471MT0H0N TDK
  • Part Number: YFF18SC1H471MT0H0N
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP FEEDTHRU 470PF 20% 50V 0603
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE