YFF18PW0J475MT0H0N TDK
  • Part Number: YFF18PW0J475MT0H0N
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP FEEDTHRU 4.7UF 20% 6.3V 0603
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"