YFF15SC1H221MT000N TDK
  • Part Number: YFF15SC1H221MT000N
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: CAP FEEDTHRU 220PF 20% 50V 0402
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"