VLS6045EX-4R7M-CA TDK
  • Part Number: VLS6045EX-4R7M-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 4.7UH 4.2A 35.1MOHMSMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLS6045EX-4R7M-CA TDK
    VLS6045EX-4R7M-CA TDK
    VLS6045EX-4R7M-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS6045EX-4R7M-CA is described as FIXED IND 4.7UH 4.2A 35.1MOHMSMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT
    View
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 0.8 AMP
    View
    Ixys
    SOLAR PAD BLACK
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V
    Carling Tech
    CONTURA V-CHARGER USB 2.0
    Molex
    IN-VEHICLE SINGLE PORT USB SMART
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 5W 5V
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 6VDC 1.2A
    Molex
    USB BATTERY CHARGER W/ BACKLIGHT
    Memory Protection Devices
    PLUG 12V AUTO USB OUTLET
    Dfrobot
    BATTERY CHRGR LITHIUM 3.7V 0.50A