VLS6045EX-1R5N-CA TDK
  • Part Number: VLS6045EX-1R5N-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1.5UH 5.3A 22.1MOHMSMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLS6045EX-1R5N-CA TDK
    VLS6045EX-1R5N-CA TDK
    VLS6045EX-1R5N-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS6045EX-1R5N-CA is described as FIXED IND 1.5UH 5.3A 22.1MOHMSMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    View
    Memory Protection Devices
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP
    COVER BATTERY HOLDER
    B B Battery
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM