VLS6045EX-1R5N TDK
  • Part Number: VLS6045EX-1R5N
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1.5UH 5.3A 22 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLS6045EX-1R5N TDK
    VLS6045EX-1R5N TDK
    VLS6045EX-1R5N is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS6045EX-1R5N is described as FIXED IND 1.5UH 5.3A 22 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.