VLS6045EX-1R0N TDK
  • Part Number: VLS6045EX-1R0N
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1UH 6A 16 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLS6045EX-1R0N TDK
    VLS6045EX-1R0N TDK
    VLS6045EX-1R0N is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS6045EX-1R0N is described as FIXED IND 1UH 6A 16 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"