VLS5045EX-6R8M-CA TDK
  • Part Number: VLS5045EX-6R8M-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXD IND 6.8UH 2.9A 59.8MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLS5045EX-6R8M-CA TDK
    VLS5045EX-6R8M-CA TDK
    VLS5045EX-6R8M-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS5045EX-6R8M-CA is described as FIXD IND 6.8UH 2.9A 59.8MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 220MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    VERTICAL GUIDE 50MM
    View
    Schroff
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK