VLS5045EX-6R8M TDK
  • Part Number: VLS5045EX-6R8M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 6.8UH 2.9A 59.8 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLS5045EX-6R8M TDK
    VLS5045EX-6R8M TDK
    VLS5045EX-6R8M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS5045EX-6R8M is described as FIXED IND 6.8UH 2.9A 59.8 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Cnc Tech
  • Description
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT
    View
    Memory Protection Devices
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL