VLS5045EX-4R7M TDK
  • Part Number: VLS5045EX-4R7M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 4.7UH 3.2A 46.8 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 16,007
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS5045EX-4R7M TDK
    VLS5045EX-4R7M TDK
    VLS5045EX-4R7M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS5045EX-4R7M is described as FIXED IND 4.7UH 3.2A 46.8 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    View
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM