VLS5045EX-470M TDK
  • Part Number: VLS5045EX-470M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 47UH 1A 390 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLS5045EX-470M TDK
    VLS5045EX-470M TDK
    VLS5045EX-470M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS5045EX-470M is described as FIXED IND 47UH 1A 390 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.