VLS5045EX-2R2N-CA TDK
  • Part Number: VLS5045EX-2R2N-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXD IND 2.2UH 4.7A 28.6MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLS5045EX-2R2N-CA TDK
    VLS5045EX-2R2N-CA TDK
    VLS5045EX-2R2N-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS5045EX-2R2N-CA is described as FIXD IND 2.2UH 4.7A 28.6MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE VME 160MM L RED 10PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    View
    GUIDE RAIL 220MM
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK