VLS5045EX-220M TDK
  • Part Number: VLS5045EX-220M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 22UH 1.8A 162.5 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 17,983
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS5045EX-220M TDK
    VLS5045EX-220M TDK
    VLS5045EX-220M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS5045EX-220M is described as FIXED IND 22UH 1.8A 162.5 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"