VLS5045EX-1R8N TDK
  • Part Number: VLS5045EX-1R8N
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1.8UH 4.8A 19 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLS5045EX-1R8N TDK
    VLS5045EX-1R8N TDK
    VLS5045EX-1R8N is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS5045EX-1R8N is described as FIXED IND 1.8UH 4.8A 19 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.