VLS5045EX-1R5N-CA TDK
  • Part Number: VLS5045EX-1R5N-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1.5UH 5A 22.1MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLS5045EX-1R5N-CA TDK
    VLS5045EX-1R5N-CA TDK
    VLS5045EX-1R5N-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS5045EX-1R5N-CA is described as FIXED IND 1.5UH 5A 22.1MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    View
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM