VLS5045EX-1R0N TDK
  • Part Number: VLS5045EX-1R0N
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1UH 5.1A 19.5 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLS5045EX-1R0N TDK
    VLS5045EX-1R0N TDK
    VLS5045EX-1R0N is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS5045EX-1R0N is described as FIXED IND 1UH 5.1A 19.5 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE