VLS5045EX-101M-CA TDK
  • Part Number: VLS5045EX-101M-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 100UH 700MA 754MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLS5045EX-101M-CA TDK
    VLS5045EX-101M-CA TDK
    VLS5045EX-101M-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS5045EX-101M-CA is described as FIXED IND 100UH 700MA 754MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    View
    Schroff
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F