VLS4012T-4R7M1R1 TDK
  • Part Number: VLS4012T-4R7M1R1
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 4.7UH 1.1A 132 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 3,117
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS4012T-4R7M1R1 TDK
    VLS4012T-4R7M1R1 TDK
    VLS4012T-4R7M1R1 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS4012T-4R7M1R1 is described as FIXED IND 4.7UH 1.1A 132 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.