VLS4012T-150MR65 TDK
  • Part Number: VLS4012T-150MR65
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 15UH 650MA 372 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 5,757
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS4012T-150MR65 TDK
    VLS4012T-150MR65 TDK
    VLS4012T-150MR65 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS4012T-150MR65 is described as FIXED IND 15UH 650MA 372 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM