VLS4012T-100MR82 TDK
  • Part Number: VLS4012T-100MR82
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 10UH 820MA 240 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 37,556
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS4012T-100MR82 TDK
    VLS4012T-100MR82 TDK
    VLS4012T-100MR82 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS4012T-100MR82 is described as FIXED IND 10UH 820MA 240 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"