VLS4012ET-6R8M-CA TDK
  • Part Number: VLS4012ET-6R8M-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 6.8UH 1.6A 156 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,120
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS4012ET-6R8M-CA TDK
    VLS4012ET-6R8M-CA TDK
    VLS4012ET-6R8M-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS4012ET-6R8M-CA is described as FIXED IND 6.8UH 1.6A 156 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.