VLS4012ET-470M TDK
  • Part Number: VLS4012ET-470M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 47UH 410MA 1.02 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 8,646
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS4012ET-470M TDK
    VLS4012ET-470M TDK
    VLS4012ET-470M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS4012ET-470M is described as FIXED IND 47UH 410MA 1.02 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    View
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP