VLS4012ET-3R3M TDK
  • Part Number: VLS4012ET-3R3M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 3.3UH 1.4A 102 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 22,410
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS4012ET-3R3M TDK
    VLS4012ET-3R3M TDK
    VLS4012ET-3R3M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS4012ET-3R3M is described as FIXED IND 3.3UH 1.4A 102 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"