VLS4012ET-2R2M-CA TDK
  • Part Number: VLS4012ET-2R2M-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 2.2UH 2.2A 81 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,120
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS4012ET-2R2M-CA TDK
    VLS4012ET-2R2M-CA TDK
    VLS4012ET-2R2M-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS4012ET-2R2M-CA is described as FIXED IND 2.2UH 2.2A 81 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.