VLS4012ET-2R2M TDK
  • Part Number: VLS4012ET-2R2M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 2.2UH 1.7A 81 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 53,656
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS4012ET-2R2M TDK
    VLS4012ET-2R2M TDK
    VLS4012ET-2R2M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS4012ET-2R2M is described as FIXED IND 2.2UH 1.7A 81 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    View
    Tripp Lite
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V