VLS4012ET-220M-CA TDK
  • Part Number: VLS4012ET-220M-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 22UH 950MA 468 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,120
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS4012ET-220M-CA TDK
    VLS4012ET-220M-CA TDK
    VLS4012ET-220M-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS4012ET-220M-CA is described as FIXED IND 22UH 950MA 468 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE