VLS4012ET-1R0N TDK
  • Part Number: VLS4012ET-1R0N
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1UH 2.5A 60 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 25,427
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS4012ET-1R0N TDK
    VLS4012ET-1R0N TDK
    VLS4012ET-1R0N is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS4012ET-1R0N is described as FIXED IND 1UH 2.5A 60 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"