VLS4012ET-150M-CA TDK
  • Part Number: VLS4012ET-150M-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 15UH 1.05A 372 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,120
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS4012ET-150M-CA TDK
    VLS4012ET-150M-CA TDK
    VLS4012ET-150M-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS4012ET-150M-CA is described as FIXED IND 15UH 1.05A 372 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"