VLS3015T-6R8MR86 TDK
  • Part Number: VLS3015T-6R8MR86
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 6.8UH 860MA 211 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 171,868
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS3015T-6R8MR86 TDK
    VLS3015T-6R8MR86 TDK
    VLS3015T-6R8MR86 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS3015T-6R8MR86 is described as FIXED IND 6.8UH 860MA 211 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    View
    Serpac
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"