VLS3015T-4R7MR99 TDK
  • Part Number: VLS3015T-4R7MR99
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 4.7UH 990MA 136 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 28,876
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS3015T-4R7MR99 TDK
    VLS3015T-4R7MR99 TDK
    VLS3015T-4R7MR99 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS3015T-4R7MR99 is described as FIXED IND 4.7UH 990MA 136 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    View
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    PLUG AUTO PWR GRN
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE