VLS3015T-330MR36 TDK
  • Part Number: VLS3015T-330MR36
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 33UH 360MA 959 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 9,938
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS3015T-330MR36 TDK
    VLS3015T-330MR36 TDK
    VLS3015T-330MR36 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS3015T-330MR36 is described as FIXED IND 33UH 360MA 959 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.