VLS3015T-100MR70 TDK
  • Part Number: VLS3015T-100MR70
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 10UH 700MA 276 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 15,689
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS3015T-100MR70 TDK
    VLS3015T-100MR70 TDK
    VLS3015T-100MR70 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS3015T-100MR70 is described as FIXED IND 10UH 700MA 276 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH