VLS3015ET-6R8M TDK
  • Part Number: VLS3015ET-6R8M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 6.8UH 920MA 216 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 18,162
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS3015ET-6R8M TDK
    VLS3015ET-6R8M TDK
    VLS3015ET-6R8M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS3015ET-6R8M is described as FIXED IND 6.8UH 920MA 216 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE VME 160MM L RED 10PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    View
    GUIDE RAIL 220MM
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK