VLS3015ET-4R7M TDK
  • Part Number: VLS3015ET-4R7M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 4.7UH 1A 136 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 52,773
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS3015ET-4R7M TDK
    VLS3015ET-4R7M TDK
    VLS3015ET-4R7M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS3015ET-4R7M is described as FIXED IND 4.7UH 1A 136 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.