VLS3015ET-470M-CA TDK
  • Part Number: VLS3015ET-470M-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 47UH 410MA 1.5 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,240
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS3015ET-470M-CA TDK
    VLS3015ET-470M-CA TDK
    VLS3015ET-470M-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS3015ET-470M-CA is described as FIXED IND 47UH 410MA 1.5 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.