VLS3015ET-3R3M TDK
  • Part Number: VLS3015ET-3R3M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 3.3UH 1.15A 112 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 22,912
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS3015ET-3R3M TDK
    VLS3015ET-3R3M TDK
    VLS3015ET-3R3M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS3015ET-3R3M is described as FIXED IND 3.3UH 1.15A 112 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
    Schroff
    CONNECTOR H 15 F