VLS3015ET-150M TDK
  • Part Number: VLS3015ET-150M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 15UH 580MA 456 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 5,096
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS3015ET-150M TDK
    VLS3015ET-150M TDK
    VLS3015ET-150M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS3015ET-150M is described as FIXED IND 15UH 580MA 456 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 0.8 AMP
    View
  • Manufacturer Name
    Ixys
  • Description
    SOLAR PAD BLACK
    View
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V
    Carling Tech
    CONTURA V-CHARGER USB 2.0
    Molex
    IN-VEHICLE SINGLE PORT USB SMART
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 5W 5V
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 6VDC 1.2A
    Molex
    USB BATTERY CHARGER W/ BACKLIGHT
    Memory Protection Devices
    PLUG 12V AUTO USB OUTLET
    Dfrobot
    BATTERY CHRGR LITHIUM 3.7V 0.50A
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 48V