VLS3012T-3R3M1R3 TDK
  • Part Number: VLS3012T-3R3M1R3
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 3.3UH 1.3A 120 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 18,991
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS3012T-3R3M1R3 TDK
    VLS3012T-3R3M1R3 TDK
    VLS3012T-3R3M1R3 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS3012T-3R3M1R3 is described as FIXED IND 3.3UH 1.3A 120 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM