VLS3012T-2R2M1R5 TDK
  • Part Number: VLS3012T-2R2M1R5
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 2.2UH 1.5A 98 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 40,395
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS3012T-2R2M1R5 TDK
    VLS3012T-2R2M1R5 TDK
    VLS3012T-2R2M1R5 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS3012T-2R2M1R5 is described as FIXED IND 2.2UH 1.5A 98 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"