VLS3012T-1R5N1R7 TDK
  • Part Number: VLS3012T-1R5N1R7
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1.5UH 1.7A 82 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 31,820
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS3012T-1R5N1R7 TDK
    VLS3012T-1R5N1R7 TDK
    VLS3012T-1R5N1R7 is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS3012T-1R5N1R7 is described as FIXED IND 1.5UH 1.7A 82 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.