VLS3012HBX-4R7M TDK
  • Part Number: VLS3012HBX-4R7M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 4.7UH 2.23A 201 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLS3012HBX-4R7M TDK
    VLS3012HBX-4R7M TDK
    VLS3012HBX-4R7M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS3012HBX-4R7M is described as FIXED IND 4.7UH 2.23A 201 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.