VLS3012HBX-220M TDK
  • Part Number: VLS3012HBX-220M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 22UH 1.12A 761 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 179
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS3012HBX-220M TDK
    VLS3012HBX-220M TDK
    VLS3012HBX-220M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS3012HBX-220M is described as FIXED IND 22UH 1.12A 761 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.