VLS3012HBX-1R0M TDK
  • Part Number: VLS3012HBX-1R0M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 1UH 5.13A 47 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLS3012HBX-1R0M TDK
    VLS3012HBX-1R0M TDK
    VLS3012HBX-1R0M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS3012HBX-1R0M is described as FIXED IND 1UH 5.13A 47 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.