VLS3012HBX-100M TDK
  • Part Number: VLS3012HBX-100M
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 10UH 1.48A 415 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about VLS3012HBX-100M TDK
    VLS3012HBX-100M TDK
    VLS3012HBX-100M is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS3012HBX-100M is described as FIXED IND 10UH 1.48A 415 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    View
    Bud Industries
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE