VLS3012ET-6R8M-CA TDK
  • Part Number: VLS3012ET-6R8M-CA
  • Manufacturer Name: TDK
  • Description: FIXED IND 6.8UH 1.05A 228 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,240
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about VLS3012ET-6R8M-CA TDK
    VLS3012ET-6R8M-CA TDK
    VLS3012ET-6R8M-CA is manufactured by TDK and is categorized in the Fixed Inductors category. VLS3012ET-6R8M-CA is described as FIXED IND 6.8UH 1.05A 228 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by TDK
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    View
    Keystone Electronics
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    Keystone Electronics
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL